Skip to content

Uitnodiging kindervoorstelling ‘Wauw, wat mooi!’

Kinderkoor Wonderwijs nodigt je van harte uit voor de indrukwekkende kindervoorstelling ‘Wauw, wat mooi!’ op zondag 2 november om 16.00 uur in de Immanuelkerk van Maassluis.

Dit keer hebben we een bijzondere gast: Rosa van der Vijver, zandkunstenares. Met haar magische zandschilderijen brengt zij onze prachtige wereld tot leven. Ze schildert dieren, natuur en het alledaagse leven. Ook beeldt ze het indrukwekkende verhaal uit van Juliette, een meisje uit Zambia. Nadat haar huis afbrandt, lukt het haar familie met hulp van dorpsgenoten een nieuw thuis op te bouwen.
Kinderkoor Wonderwijs zal hierbij de sterren van de hemel zingen. Samen laten we zien hoe mooi de wereld is. Wauw, wat is dat gaaf!

📅 Wanneer: zondag 2 november
🕓 Tijd: 16.00 uur (duur: ca. 1 uur)
📍 Waar: Immanuelkerk, Maassluis

De toegang is gratis, een gift voor de kosten van deze voorstelling is erg welkom. Dit kan na afloop van de voorstelling via een QR code of via de collectezak. De kerk is onverwarmd, dus trek iets warms aan.

Hopelijk zien we jou ook op 2 november!

Back To Top